lokalita Praha 8 počet bytových jednotek 75
Dispozice 2+kk počet volných bytových jednotek 29
obytná plocha 45 počet etap 2
cena za m2 54300 dokončení celého projektu zima 2012
termín dokončení zima 2012

X-LOFT

Praha 8

loftové byty

blízkost centra

plná občanská vybavenost

atraktivní ceny

Nízkoenergetický projekt X-LOFT získal jako první a zatím jediný rezidenční projekt v České republice stříbrný certifikát SBToolCZ, který hodnotí kvalitu stavby z hlediska udržitelné výstavby.

Nízkoenergetické a designové bydlení za rozumnou cenu.
Projekt X-LOFT nabízí lofty a byty s balkony nebo předzahrádkami ve velikostech 2+kk. Mimořádnou atmosféru do interiéru loftů přináší jejich nadstandardní výška. Prakticky celá jedna stěna bytu je prosklená. Dynamiku prostoru dodává moderní kovové schodiště.

Luxusní podlahy, moderní schodiště, kvalitní povrchy, hladké sádrové stěrky, špičkové dveře včetně obložkových zárubní a značkové zařizovací předměty jsou součástí standardu, který poskytujeme v ceně bytu. Ke každému bytu je možnost dokoupení garážového stání a sklepní kóje.Důležitou součástí filozofie projektu je ekonomický a ekologický provoz domu. Projekt X-LOFT byl navržen tak, aby šetřil nejen náklady svých obyvatel, ale i přírodu. Zateplení fasády, trojitá izolační skla, solární panely, rekuperace tepla a retence dešťové vody zaručí významné snížení provozních nákladů zaručí významné snížení provozních nákladů - u loftu 2+kk je to jen 1 550,-Kč/měsíc.


První etapa výstavby byla dokončena na konci roku 2011 a všechny byty v této etapě jsou prodané.  2. etapa bude dokončena v zimě 2012.


Lokalita
Unikátní rezidenční projekt X-LOFT se nachází v klidné lokalitě původní zástavby činžovních domů v Libni. Jen 300 metrů jej dělí od stanice tramvaje, metra trasy B a také cyklostezky. Projekt X-LOFT nabízí díky svému umístění komplexní občanskou vybavenost, široké možnosti sportovního vyžití a snadnou dopravní dostupnost (tramvaj i metro). V docházkové vzdálenosti jsou golfová a tenisová hřiště, squash a mnoho dalších sportovišť. Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je zde cyklostezka, park a řeka.

Více info na www.x-loft.cz

 
Mapa/lokalita projektu
Splátkový kalendář
  • rezervační záloha 100.000,- Kč
  • 15 % z kupní ceny na vázaný účet po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní ( rezervační poplatek započítán)
  • 85 % z kupní ceny na vázaný účet po kolaudaci
Možnosti financování
  • snížené úrokové sazby
  • odhad nemovitosti zdarma/zajištění znaleckého odhadu
  • až 100% SLEVA na bankovních poplatcích za zpracování úvěru
  • VIP program - kompletní administrativní servis ZDARMA
  • možnost 100% hypotéky
  • závazná hypoteční nabídka do 24 hodin
Developer
Design Development CZ s.r.o.
Prodejce
Hypotéční makléř
Hyposervis
Web projektu