Proč?

Tento portál vznikl jako reakce na potřeby klientů společnosti Hyposervis. Většina našich klientů používá webové stránky společnosti nejen jako fundovaný zdroj informací týkajících se hypotečního trhu, úrokových sazeb, či k přímému sjednání schůzky s jedním z našich makléřů, ale i jako zdroj informací o nových či plánovaných developerských projektech.

V čem jsme jiní?

Vzhledem k tomu, že aktivně komunikujeme s našimi klienty a zjišťujeme jejich aktuální potřeby, tak víme zcela přesně, co dnes potenciálního klienta, který hledá byt v některém z nových developerských projektů nejvíce zajímá.

"Rukama" společnosti Hyposervis již prošlo více než 150 developerských projektů, i tímto se nejvíce lišíme od naší konkurence.

Našim klientům nabízíme od ledna 2010 tak trochu jiný pohled pod pokličku jednotlivých projektů.

Zajímají Vás detaily tohoto typu:

  • jsou v nabídce daného projektu i byty se samostatným záchodem?
  • je v bytech jen sprchový kout nebo i vana?
  • je v kuchyni okno?
  • je okno na záchodě?
  • budu mít kde recyklovat odpad?
  • budu mít kde venčit psa?

Pak jste tady správně. Nejen na tyto otázky, ale i na řadu dalších, které ne vždy najdete na stránkách developerské společnosti či realitní kanceláře se Vám pokusíme odpovědět. A to vždy co nejrychlejší a nejpřehlednější formou.

Kdo je společnost Hyposervis?

Hyposervis je nejstarší specializovaná hypoteční makléřská společnost na českém trhu. Hyposervis není zprostředkovatelská síť čítající stovky agentů, ale  úzký, vysoce profesionální tým zkušených hypotečních makléřů, z nichž většina připravuje hypotéky již 7 až 10 let. Je certifikován u všech hypotečních domů a většiny nejvýznamnějších stavebních spořitelen na českém trhu. V uplynulých letech zprostředkoval hypoteční úvěry za více než 15 miliard Kč pro více než 8000 klientů. I v roce 2009 si v oblasti hypotečních úvěrů na bydlení udržel pozici nejrespektovanějšího hypotečního makléře v České republice, a to jak z pohledu klientů, odborné veřejnosti, tak i bank. Díky stabilně špičkovému portfoliu klientů s dlouhodobě téměř nulovou delikvencí a tradičně  kvalitnímu zpracování úvěrových případů patří Hyposervis dlouhodobě mezi TOP 3 nejkvalitnější partnery hlavních hypotečních bank. 

V roce 2006 se stal zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů.

V současné době poskytuje společnost Hyposervis komplexní spektrum služeb v oblasti zprostředkování  a refinancování hypoték. Své silné pozice na trhu využívá při vyjednávání těch nejvýhodnějších podmínek a při následné realizaci financování investičních záměrů kupujících ve spolupráci s předními developerskými a realitními společnostmi. Spojená vyjednávací síla Hyposervisu a renomovaného partnera zajišťuje klientům průměrnou úsporu ve výši 0,3 % až 1,0% na úrokové sazbě a zhruba 30 % na vedlejších nákladech spojených se získáním úvěru na bydlení. Velmi často dokážeme při realizaci hypotéky ušetřit až 95 % vedlejších nákladů!