Vilky Buštěhrad – dokončení tepelné izolace domů

11.10.2010

1. etapa projektu Vilky Buštěhrad – řadové rodinné domy 9 km od hranice hlavního města - jsou 1 měsíc před plánovanou kolaudací a jsou k prodeji již jen poslední 2 rodinné domy.  Do prodeje byly uvolněny domy z 2. etapy projektu. Využijte zaváděcích cen u těchto domů, které jsou nižší až o 200.000,- Kč oproti posledním domům z I. etapy.

Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu. V průběhu měsíce září byly u domů dokončeny práce na zateplení domů a fasádách. Dokončena byla také přístupová komunikace. V následujících týdnech budou pokračovat práce na fasádách a střechách jednotlivých domů, probíhat budou také dokončovací práce v interiérech domů.

V listopadu tohoto roku budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena. Na přelomu listopadu a prosince bude také dokončena realizace parku Ořešín, kde budou vybudovány zpevněné plochy, veřejné osvětlení a budou vysazeny dřeviny.

„Doma-je-Doma“ v Lidicích

11.10.2010

Developerská skupina Doma-je-Doma zahájila v 2. polovině září prodej rodinných domů z projektu Lidická Alej – moderní a energeticky úsporné domy v prémiové lokalitě.

Ojedinělá kvalita Lidic má několik důvodů. Byly vystavěny na zelené louce podle plánu architektů Hilského a Tenzera během několika poválečných let. Dostaly do vínku neobyčejnou tradici péče o parky a veřejná prostranství, která trvá dodnes. I rodinné domy jsou majiteli pečlivě udržovány a jejich úpravy jsou vedeny s citem pro celek. Vede k tomu samo prostředí (genius loci), ale i dozor památkářů, pod jejichž pravomoci obec spadá.

Přes půl století stavební uzávěry ochránilo Lidice před živelným rozvojem a zplaněním.  Obec vydala regulační plán, který za přísných podmínek dovolí postavit novou ulici rodinných domů. Ve spolupráci se zastupitelstvem a orgány památkové péče naše společnost připravila projekt, rozvíjející to nejlepší, co dané prostředí nabízí.

Projekt Lidická Alej nabízí moderní a energeticky úsporné domy respektující jedinečnou architekturu a navazuje na původní zástavbu a rozvíjí tak vizi příjemného bydlení.

V projektu bude vybudováno celkem 39 rodinných domů, z toho 24 domů (8 vnitřních a 16 koncových) umístěných vždy po třech v jednom bloku a 15 domů samostatně stojících. Realizace projektu bude rozdělena do 2 etap. V první etapě projektu bude postaveno celkem 20 RD. V projektu bude 5 typů domů o celkové užitné ploše od 96 do 209 m2, v dispozicích 4 + kk až 5 + kk s pozemky o výměře 199 m2 až 929 m2. Domy budou dokončeny v provedení na klíč – vč. sanity, obkladů, dlažeb, podlah a dveří. Návrhy vybavení domu je možné si nechat zpracovat u spolupracujících designových firem.

Domy jsou navrženy v 5 typech:
• T96 (rodinný dům mezilehlý)
• T132 (rodinný dům koncový)
• T135 (rodinný dům koncový)
• S168 (samostatně stojící dům)
• S209 (samostatně stojící dům)

Výstavba projektu bude zahájena na podzim tohoto roku, dokončení domů a jejich předání je naplánováno na konec roku 2011.

více informací o projektu naleznete na www.doma-je-doma.cz .

Vilky Buštěhrad - Probíhají dokončovací práce na komunikacích v projektu

03.09.2010

1. etapa projektu Vilky Buštěhrad – řadové rodinné domy 9 km od hranice hlavního města - jsou 2 měsíce před plánovanou kolaudací a jsou k prodeji poslední 3 rodinné domy.  Do prodeje byly uvolněny domy z 2. etapy projektu. Využijte zaváděcích cen u těchto domů, které jsou nižší až o 200.000,- Kč oproti posledním domům z I. etapy.
Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu. V srpnu byly u domů dokončeny vnitřní instalace, omítky a u domů 4+kk i vnitřní příčky. Práce na komunikacích budou během příštích několika dnů dokončeny. V následujících týdnech budou pokračovat práce na fasádách a střechách jednotlivých domů, probíhat budou také dokončovací práce v interiérech domů.
V listopadu tohoto roku budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena.
Také prodej projektu úspěšně pokračuje. Je prodáno již  87 % domů z  1. etapy. Projekt Vilky Buštěhrad tvoří celkem 125 rodinných domů a jeho součástí bude i park Ořešín o rozloze 26 000 m2 vklíněný mezi domy. Výstavba parku Ořešín proběhne současně s výstavbou rodinných domů v I. etapě. Vilky Buštěhrad jsou navrženy v 5 typech domů ve variantách 3+kk, 4+kk a 5+kk, vždy se samostatným venkovním stáním pro 2 vozy, vlastní oplocenou zahrádkou a zděným zahradním domkem.

Vilky Buštěhrad - Poslední 3 domy k prodeji v 1.etapě, zaváděcí ceny ve 2.etapě až o 200 000,- Kč nižší

09.08.2010

Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu. V červenci byly u domů dokončeny stropy, okna, vnitřní elektroinstalace a omítky. V následujících týdnech budou pokračovat práce v interiérech, na fasádách a střechách jednotlivých domů.
V říjnu 2010 budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena.
Také prodej projektu úspěšně pokračuje. Je prodáno již  82 % domů z  1. etapy. Projekt Vilky Buštěhrad tvoří celkem 125 rodinných domů a jeho součástí bude i park Ořešín o rozloze 26 000 m2 vklíněný mezi domy. Výstavba parku Ořešín proběhne současně s výstavbou rodinných domů v I. etapě. Vilky Buštěhrad jsou navrženy v 5 typech domů ve variantách 3+kk, 4+kk a 5+kk, vždy se samostatným venkovním stáním pro 2 vozy, vlastní oplocenou zahrádkou a zděným zahradním domkem.
Do prodeje byly uvolněny také domy z II. etapy projektu. Využijte zaváděcích cen u těchto domů, které jsou nižší až o 200.000,- Kč oproti domům z I. etapy. Tyto domy budou dokončeny na podzimu roku 2011.

Archiv novinek