Vilky Buštěhrad – dokončení tepelné izolace domů

11.10.2010

1. etapa projektu Vilky Buštěhrad – řadové rodinné domy 9 km od hranice hlavního města - jsou 1 měsíc před plánovanou kolaudací a jsou k prodeji již jen poslední 2 rodinné domy.  Do prodeje byly uvolněny domy z 2. etapy projektu. Využijte zaváděcích cen u těchto domů, které jsou nižší až o 200.000,- Kč oproti posledním domům z I. etapy.

Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu. V průběhu měsíce září byly u domů dokončeny práce na zateplení domů a fasádách. Dokončena byla také přístupová komunikace. V následujících týdnech budou pokračovat práce na fasádách a střechách jednotlivých domů, probíhat budou také dokončovací práce v interiérech domů.

V listopadu tohoto roku budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena. Na přelomu listopadu a prosince bude také dokončena realizace parku Ořešín, kde budou vybudovány zpevněné plochy, veřejné osvětlení a budou vysazeny dřeviny.

„Doma-je-Doma“ v Lidicích

11.10.2010

Developerská skupina Doma-je-Doma zahájila v 2. polovině září prodej rodinných domů z projektu Lidická Alej – moderní a energeticky úsporné domy v prémiové lokalitě.

Ojedinělá kvalita Lidic má několik důvodů. Byly vystavěny na zelené louce podle plánu architektů Hilského a Tenzera během několika poválečných let. Dostaly do vínku neobyčejnou tradici péče o parky a veřejná prostranství, která trvá dodnes. I rodinné domy jsou majiteli pečlivě udržovány a jejich úpravy jsou vedeny s citem pro celek. Vede k tomu samo prostředí (genius loci), ale i dozor památkářů, pod jejichž pravomoci obec spadá.

Přes půl století stavební uzávěry ochránilo Lidice před živelným rozvojem a zplaněním.  Obec vydala regulační plán, který za přísných podmínek dovolí postavit novou ulici rodinných domů. Ve spolupráci se zastupitelstvem a orgány památkové péče naše společnost připravila projekt, rozvíjející to nejlepší, co dané prostředí nabízí.

Projekt Lidická Alej nabízí moderní a energeticky úsporné domy respektující jedinečnou architekturu a navazuje na původní zástavbu a rozvíjí tak vizi příjemného bydlení.

V projektu bude vybudováno celkem 39 rodinných domů, z toho 24 domů (8 vnitřních a 16 koncových) umístěných vždy po třech v jednom bloku a 15 domů samostatně stojících. Realizace projektu bude rozdělena do 2 etap. V první etapě projektu bude postaveno celkem 20 RD. V projektu bude 5 typů domů o celkové užitné ploše od 96 do 209 m2, v dispozicích 4 + kk až 5 + kk s pozemky o výměře 199 m2 až 929 m2. Domy budou dokončeny v provedení na klíč – vč. sanity, obkladů, dlažeb, podlah a dveří. Návrhy vybavení domu je možné si nechat zpracovat u spolupracujících designových firem.

Domy jsou navrženy v 5 typech:
• T96 (rodinný dům mezilehlý)
• T132 (rodinný dům koncový)
• T135 (rodinný dům koncový)
• S168 (samostatně stojící dům)
• S209 (samostatně stojící dům)

Výstavba projektu bude zahájena na podzim tohoto roku, dokončení domů a jejich předání je naplánováno na konec roku 2011.

více informací o projektu naleznete na www.doma-je-doma.cz .

Vilky Buštěhrad - Probíhají dokončovací práce na komunikacích v projektu

03.09.2010

1. etapa projektu Vilky Buštěhrad – řadové rodinné domy 9 km od hranice hlavního města - jsou 2 měsíce před plánovanou kolaudací a jsou k prodeji poslední 3 rodinné domy.  Do prodeje byly uvolněny domy z 2. etapy projektu. Využijte zaváděcích cen u těchto domů, které jsou nižší až o 200.000,- Kč oproti posledním domům z I. etapy.
Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu. V srpnu byly u domů dokončeny vnitřní instalace, omítky a u domů 4+kk i vnitřní příčky. Práce na komunikacích budou během příštích několika dnů dokončeny. V následujících týdnech budou pokračovat práce na fasádách a střechách jednotlivých domů, probíhat budou také dokončovací práce v interiérech domů.
V listopadu tohoto roku budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena.
Také prodej projektu úspěšně pokračuje. Je prodáno již  87 % domů z  1. etapy. Projekt Vilky Buštěhrad tvoří celkem 125 rodinných domů a jeho součástí bude i park Ořešín o rozloze 26 000 m2 vklíněný mezi domy. Výstavba parku Ořešín proběhne současně s výstavbou rodinných domů v I. etapě. Vilky Buštěhrad jsou navrženy v 5 typech domů ve variantách 3+kk, 4+kk a 5+kk, vždy se samostatným venkovním stáním pro 2 vozy, vlastní oplocenou zahrádkou a zděným zahradním domkem.

Vilky Buštěhrad - Poslední 3 domy k prodeji v 1.etapě, zaváděcí ceny ve 2.etapě až o 200 000,- Kč nižší

09.08.2010

Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu. V červenci byly u domů dokončeny stropy, okna, vnitřní elektroinstalace a omítky. V následujících týdnech budou pokračovat práce v interiérech, na fasádách a střechách jednotlivých domů.
V říjnu 2010 budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena.
Také prodej projektu úspěšně pokračuje. Je prodáno již  82 % domů z  1. etapy. Projekt Vilky Buštěhrad tvoří celkem 125 rodinných domů a jeho součástí bude i park Ořešín o rozloze 26 000 m2 vklíněný mezi domy. Výstavba parku Ořešín proběhne současně s výstavbou rodinných domů v I. etapě. Vilky Buštěhrad jsou navrženy v 5 typech domů ve variantách 3+kk, 4+kk a 5+kk, vždy se samostatným venkovním stáním pro 2 vozy, vlastní oplocenou zahrádkou a zděným zahradním domkem.
Do prodeje byly uvolněny také domy z II. etapy projektu. Využijte zaváděcích cen u těchto domů, které jsou nižší až o 200.000,- Kč oproti domům z I. etapy. Tyto domy budou dokončeny na podzimu roku 2011.

Zličínský Dvůr - slavnostní otevření projektu

24.06.2010

17. června 2010 proběhlo slavnostní otevření druhé etapy projektu Zličínský Dvůr. Jako speciální bonus pro své nové kupující klienty připravila developerská společnost Hollycourt parking v hodnotě 290 000Kč zdarma.

Novinky na projektu Rezidence nad Rokytkou

23.06.2010

Prvních 30 kupujících na projektu Rezidence nad Rokytkou může využít nabídku od společnosti BCD a to v podobě zaváděcích cen za 39 000Kč á m2. Akce platí do 20.07. 2010. Do zmíněných 30 bytů bylo zahrnuto 5 bytů o dispozici 1+kk, pět třípokojových bytů a 20 bytových jednotek s dispozicí 2+kk).

Zaváděcí ceny II. etapy v projektu Vilky Buštěhrad

21.06.2010

Společnost Doma-je-Doma se na základě pozitivního vývoje prodeje I. etapy projektu Vilky Buštěhrad rozhodla zahájit prodej II. etapy projektu a poskytnout na RD z této etapy atraktivní zaváděcí ceny.

Například dům 3+kk dokončený ve standardu „na klíč“ za cenu již od 3.395.000,- Kč vč. DPH a pozemku nebo dům s dispozicí 4+kk za cenu již od 3.595.000,- Kč vč. DPH a pozemku.

II. etapu projektu tvoří celkem 30 řadových rodinných domů ve velikostech 3+kk (o celkové užitné ploše 95 m2), dále pak 4+kk (o celkové užitné ploše 101 m2) a největší dům s dispozicí 5+kk (o celkové užitné ploše až 143 m2). Zahájení výstavby této etapy projektu je naplánováno na podzim tohoto roku a dokončení v létě roku 2011. Domy budou stejně jako domy z I. etapy dokončeny ve standardu na klíč (sanita, obklady, dlažba, podlahy). V celkové ceně domu klient dostane dokončený dům včetně standardního vybavení, pozemek s výměrou od 159 až do 284 m2, 2 parkovací stání na vlastním pozemku, oplocenou zahradu a zděný zahradní dům se zavedenou elektřinou. Součástí projektu bude i park Ořešín, který bude mít výměru 26 000 m2 a který bude vklíněn mezi domy.

Zároveň v současné době probíhá doprodej RD z I. etapy projektu, kde k prodeji zbývá posledních 5 domů z celkem 22, které se v I. etapě projektu nacházely. Tyto domy budou dokončeny na podzim tohoto roku.

Využijte nabídky zaváděcích cen u RD z II. etapy a můžete ušetřit až 200.000,- Kč oproti domům z I. etapy nebo se do posledních domů z I. etapy nastěhujte ještě letos!

Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu.

27.05.2010

Výstavba projektu Vilky Buštěhrad pokračuje dle harmonogramu.  V květnu bylo dokončeno 1. NP vč. stropů u všech typů domů. V následujících týdnech začne výstavba 2. NP a do konce měsíce června budou dokončeny hrubé stavby vč. střech a oken.

Na podzim 2010 budou domy kolaudovány a před koncem roku bude většina domů z 1. etapy projektu již obydlena.

Také prodej projektu úspěšně pokračuje. Je prodáno již  70 % domů z 1. etapy. Projekt Vilky Buštěhrad tvoří celkem 125 rodinných domů a jeho součástí bude park Ořešín o rozloze 26 000 m2 vklíněný mezi domy. Výstavba parku Ořešín proběhne současně s výstavbou rodinných domů v I. etapě. Vilky Buštěhrad jsou navrženy v 5 typech domů ve variantách 3+kk, 4+kk a 5+kk, vždy se samostatným venkovním stáním pro 2 vozy, vlastní oplocenou zahrádkou a zděným zahradním domkem.


Rezidenční park BAAROVA - nový bytový projekt společnosti PASSERINVEST GROUP

10.05.2010

Společnost PASSERINVEST GROUP zahájila prodej bytů v novém bytovém projektu Rezidenční park Baarova v atraktivní lokalitě Prahy 4. Architektonicky zajímavý komplex nabízí celkem 139 bytů vysokého standardu v dispozicích  2+kk až 6+kk a o velikosti 50–170 m2.

Rezidenční park Baarova se bude nacházet mezi ulicemi Baarova, Telčská a Baarovým parkem. Tato lokalita disponuje vynikající a bezproblémovou dopravní dostupností jak automobilem, tak i městskou hromadnou dopravou a zároveň i skvělou občanskou vybaveností. Kromě celé řady obchodů a služeb se v blízkém okolí nachází i řada restaurací a kaváren, wellness a fitness klub Balance Club Brumlovka, v nedaleké budově FILADELFIE vznikne mimo jiné market Albert a drogerie dm. Nechybějí zde ani zdravotnická zařízení a lékárna, pobočka České pošty, mateřská a základní škola či nedávno otevřené Společenské centrum.

Uzavřený komplex Rezidenční park Baarova se skládá ze tří samostatných objektů, bytových domů A, B, C, mezi nimiž vznikne moderní vnitroblok s vnitřní zahradou. Každý objekt má samostatný vstup z ulice i z přilehlého nově budovaného Baarova parku. Vstupy do projektu jsou chráněny kartovým systémem a bezpečnostními kamerami.  Hlavní recepce areálu s nepřetržitým provozem bude umístěna v budově A. Celkem 139 bytů vysokého standardu v dispozici od 2+kk až 6+kk s balkonem, terasou či zahrádkou nabídne kvalitní bydlení o výměře 50–170 m2 se sklepem a garážovým stáním v ceně.

Developer projektu Rezidenční park Baarova, společnost PASSERINVEST GROUP, plánuje dobu výstavby obytného komplexu v délce 18 měsíců.

Pro více informací navštivte www.baarova.cz


X-Loft - stavba předána hlavnímu dodavateli

03.05.2010

Stavba předána hlavnímu dodavateli

Jako generální dodavatel stavby projektu X-LOFT byla vybrána společnost PSJ, a.s. V těchto dnech PSJ, a.s. převzala místo stavby a připravuje započetí stavebních prací.

Společnost PSJ, a.s. patří mezi největší stavební společnosti v České republice. Zabývá se především pozemní stavební činností, realizací vybraných stavebních řemesel a technologií a developmentem. Společnost je držitelem celé řady ocenění v prestižní soutěži „Stavba roku“. V roce 2000 byla vyhlášena „Stavební firmou roku“. Více informací o společnosti a referenční projekty najdete na stránkách: www.psj.cz.

Rezidence Erasmus - nový generální dodavatel 1. etapy stavby vybrán

28.04.2010

Vybrali jsme generálního dodavatele 1. etapy stavby, kterou je parkoviště pro veřejnost. Dílo postaví akciová společnost IMOS Brno. Parkoviště bude sloužit veřejnosti a zejména obyvatelům sousedních domů. Povrchové plochy budou provedeny nadstandardně v kombinaci žulové dlažby a betonové dlažby. Okolo parkoviště budou opěrné zídky z gabiónů - drátokošů, nové chodníčky pro pěší a vysázeny stromy a travní porost.

Novinky z průběhu výstavby - Pod Tyršovým Vrchem

16.04.2010

Developerská společnost Metrostav Development úspěšně pokračuje ve výstavbě svého projektu Pod Tyršovým Vrchem. V současné době probíhají práce na železobetonové desce nad čtvrtým nadzemním podlažím. Aktuální fotky z výstavby najdete na stránkách projektu.

Nové klientské centrum poradí Brňanům při koupi nemovitosti

06.04.2010

Brno, 6. dubna 2010 – Jak vymalovat byt, jaké zvolit spotřebiče, ale i s výběrem výhodné hypotéky poradí všem Brňanům, kteří uvažují o koupi bytu nové klientské centrum. V prostorách IBC Příkop jej koncem března otevřela společnost Trikaya Czech Republic. Ta se chystá stavět nový bytový dům v centru města.

Především nízká úroveň domácích realitních kanceláří a možnost přímého setkání se zájemci o kvalitní bydlení vedly společnost Trikaya k otevření vlastního klientské centra. V něm všem návštěvníkům nabídne osobní konzultace nad vybraným bydlením a nadstandardní poradenský servis. „Nechtěli jsme prodávat naše byty prostřednictvím realitních kanceláří a ztratit tak individuální kontakt s klientem. Takhle můžeme mnohem snáz vyslyšet všechna jeho přání a de facto mu upravit byt na míru. Přitom všem jsme mu schopni i zajistit nejvýhodnější hypotéku na trhu,“ vypočítává přednosti vlastního klientského centra Dalibor Lamka, jednatel společnosti Trikaya.

Trikaya se chystá do prosince 2011 vybudovat nový bytový dům v samém centru Brna na ulici Hrnčířská. Snaží se tak přilákat Brňany zpět k bydlení ve středu města. Za průměrnou cenu bytů v okolí jim proto nabízí neobvykle nadstandardní podmínky. Součástí bytového domu Erasmus bude totiž i 24 hodin denně otevřená recepce, dvě patra garáží a vlastní zahrada s možností grilování. Ke každému z téměř sedmdesáti bytů připadne vlastní sklep.

Klientské centrum Trikaya je otevřené každý všední den od 9 - 17 hod v prostorách centra IBC na ulici Příkop.

Více informací o projektu najdete na: www.rezidenceerasmus.cz.

TK - Rezidence nad Rokytkou

31.03.2010

Developerská společnost BCD GROUP plánuje představit na tiskové konferenci, která proběhne dne 14.04. 2010 již třetí etapu úspěšného projektu Nad Rokytkou. Startovací prodejní ceny by se měly pohybovat okolo 45 000Kč za m2. Pro první kupující je připravena navíc sleva v podobě 3%. Více informací ve společnosti LEXXUS.

Poslední dva byty se slevou 8% na projektu Rezidence Reitknechtka!

24.03.2010

Prodej bytů v projektu Rezidence Reitknechtka se rozjel na plné obrátky. Za první měsíc prodeje se podařilo prodat hned několik bytových jednotek. Již jen poslední dva první kupující mohou využít jedinečné zaváděcí slevy v podobě 8%!!!

Vilky Buštěhrad - novinky ohledně výstavby

23.03.2010

Rádi bychom informovali o postupu výstavby projektu Vilky Buštěhrad. Dle harmonogramu výstavby jsme na konci roku 2009 zahájili výkopové stavební práce. Ještě před zimou byly dokončeny ucelené části spodní stavby.

Bohužel se letošní zimní počasí výrazně lišilo od průměru posledních let, kdy v klimatických podmínkách okolí Prahy sezónní pozastávka stavebních prací trvala průměrně 3 až 5 týdnů. Letošní zima nás přiměla přerušit stavební práce v polovině prosince 2009 a do 15.3.2010 nebylo možné kvůli nebývalé sněhové pokrývce a trvalým mrazům ve výstavbě pokračovat.

Nyní však výstavba domů aktivně pokračuje a v průběhu května budou domy dostavěny do fáze hrubých staveb, na podzim 2010 budou domy zcela dokončeny a před koncem roku bude většina domů 1. etapy připravena k nastěhování. Prodej projektu úspěšně pokračuje a procentuální prodejnost se blíží k 70 %. V prodeji jsou již také domy z 2. etapy. Více informace najdete na stránkách projektu.

Zahájení výkopových prací na projektu Oáza Michle.

12.03.2010

V prvním březnovém týdnu 2010 byly zahájeny první výkopové práce na projektu Rezidence Oíza Michle. Developerská společnost Sogeprom tak dodržuje plánovaný harmonogram stavebních prací. V květnu tohoto roku by měla být zahájena výstavba nosných konstrukcí a podzemního patra. Aktuální fotografie najdete na stránkách projektu.

Sleva pro klienty na projektu Šafránka

10.03.2010

Developerská společnost Palace Engel připravila pro své nové klienty slevu na všechny bytové jednotky na projektu Šafránka. Pro možnost získání 5% slevy je nutno podepsat v kanceláři Lexxus kupní smlouvu do poloviny března 2010.

Rezidence nad Rokytkou - zahájen prodej 3.etapy

09.03.2010

První dubna bude zahájen prodej třetí etapy oblíbeného projektu na Praze 9 - Rezidence nad Rokytkou. Developer připravil pro své budoucí klienty skladbu bytů převážně v dispozicích 2+1 a několik větších 1+kk. V nabídce jsou pochopitelně i byty o dispozici 3+kk. Více informací o developerské společnosti a prvních dvou etapách najdete na www.nadrokytkou.cz.

Obytný soubor Slatina - nový projekt v Brně

19.02.2010

Hyposervis se stal exkluzivním hypotečním partnerem na novém brněnském projektu pod názvem Obytný soubor Slatina. Tento projekt uvedla na trh v polovině února developerská společnost BEMETT. Je to již pátý nový projekt, který během necelých dvou měsíců dostala společnost Hyposervis na starosti. Projekt nabízí zajímavé řešení pro mladé rodiny, které hledají dostupné startovací bydlení, více informací najdete na stránkách projektu.

Rezidence Reitknechtka - žhavá novinka na Praze 4

16.02.2010

Dnes jsem zařadili na naše stránky nový atraktivní projekt na Praze 4 - Rezidence Reitknechtka. Tento projekt prodává od začátku února realitní kancelář LEXXUS. Pro prvních 5 kupujících je připravena zajímavá sleva ve výši 8%. Další důležitou informací je, že stavba byla na projektu zahájena již v prosinci loňského roku. Plánované dokončení projektu je na jaře 2011. Více informaci o projektu najdete na www.reitknechtka.cz.

Sedmikráska - nový projekt na NBP

11.02.2010

Tento týden jsme na naše stránky zařadili nový projekt - Sedmikráska, který se nachází na Praze 9. Více informací o projektu najdete na http://www.novebytoveprojekty.cz/pageparam-project-id@13.htm.

Zličínský Dvůr - nové fotky z výstavby

10.02.2010

Na stránkách projektu Zličínský Dvůr jsou k dispozici nové fotky z průběhu výstavby. Nenechte si ujít! Předpokládaný termín nastěhování je začátek léta 2010.

Výstava Bydlení 2010

08.02.2010

Dne 11.02. - 14.02. 2010 proběhne v pražských Holešovicích tradiční výstava věnovaná bydlení - VÝSTAVA BYDLENÍ 2010.

Hyposervis zde tentokrát neplánuje samostatnou prezentaci společnosti, nicméně se s našimi makléři budete moci setkat na stáncích projektů Modřanský Háj a Krásná Hůrka. U obou projektů Vám Hyposervis vyjednal nadstandardní klientské výhody v podobě slev na úrokových sazbách či slev na poplatcích spojených s vyřizováním hypotečního úvěru.

Rezidence Oáza Michle zvyšuje ceny

08.02.2010

Aktuální ceny na projektu Rezidence Oáza Michle jsou platné jen do 28. února 2010. Od prvního března dojde ke zvýšení aktuálních cen. Pro více informací kontaktujte prodejce nebo navštivte prodejní místo na Nuselské ulici číslo 216/122, Praha 4.

Oživení trhu s nabídkou nových bytů

04.02.2010

Většina developerů, kteří odkládali realizaci svých připravovaných projektů v loňském roce, se rozhodli své projekty "pustit" na trh v prvním kvartále tohoto roku. Můžeme tedy čekat, že se nabídka nových atraktivních bytů výrazně rozšíří a to nejen v Praze, ale i v Brně.

Společnost Hyposervis se jen během ledna stala partnerem 4 nových projektů, které Vám budeme průběžně představovat. Již koncem příštího týdne můžete čekat další přírůstky.

 

spustili jsme web

02.02.2010

Proč?

Tento portál vznikl jako reakce na potřeby klientů společnosti Hyposervis. Většina našich klientů používá webové stránky společnosti nejen jako fundovaný zdroj informací týkajících se hypotečního trhu, úrokových sazeb, či k přímému sjednání schůzky s jedním z našich makléřů, ale i jako zdroj informací o nových či plánovaných developerských projektech.

V čem jsme jiní?

Vzhledem k tomu, že aktivně komunikujeme s našimi klienty a zjišťujeme jejich aktuální potřeby, tak víme zcela přesně, co dnes potenciálního klienta, který hledá byt v některém z nových developerských projektů nejvíce zajímá.

"Rukama" společnosti Hyposervis již proteklo více než 150 developerských projektů, i tímto se nejvíce lišíme od naší konkurence. Našim klientům nabízíme od ledna 2010 tak trochu jiný pohled pod pokličku jednotlivých projektů.